ГОЛОВНА/HEAVY/XM1014/БЛАКИТНА СТАЛЬ
Блакитна сталь

М1014 | Блакитна сталь

М1014 | Блакитна сталь currently trades around $0.26 on Steam. Over the last 30 days, market trades ranged from $0.26 to $0.26. Background for М1014 | Блакитна сталь: cases: DreamHack 2013 Souvenir Package, EMS One 2014 Souvenir Package; collection: The Lake Collection; community designer Valve; released on November 27, 2013. Collectibility notes for Блакитна сталь (Industrial Grade): finish style: Patina; popularity 85%; skin family: blue-steel. Блакитна сталь is built around Blue, Gray tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Колекція «Lake»

Factory New$ 0.76
Minimal Wear$ 0.36
Field-Tested$ 0.26
Well-Worn$ 0.36
Battle-Scarred$ 0.26

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Клас предмета
Промислове

Огляд

Категорія
Скін
Тип
Heavy
Зброя
М1014
Оздоблення
Блакитна сталь
Стиль оздоблення
Patina
Каталог оздоблення
42
Варіанти патерна
Yes
Версія моделі
CS:GO
Популярність
85%
Дизайнер
Valve
Дата випуску
November 27, 2013
Update
"Out with the old, in with the new"
Клас предметаNormal
Промислове

Кольори

Технічні дані

STATTRAK™Не підтримується
СувенірВимкнено

Професійні гравці

Немає даних про професійних гравців

Блакитна сталь Preview
Product Image

XM1014 | Блакитна сталь Історія ринкових цін

30Д
ВСЕ

Статистика цін

Поточна ціна
$0.26
Ринкова капіталізація
$26

Діапазони цін

Мінімум 7д
$0.26
Максимум 7д
$0.26
Мінімум 30д
$0.26
Максимум 30д
$0.26
Мінімум 52т
$0.05
Максимум 52т
$0.7
Мінімум за весь час
$0.05
Максимум за весь час
$0.7

Останнє оновлення: 8/2/2026, 1:30:15 AM

Деталі скіна

ОПИС

М1014 — потужна й повністю автоматична рушниця, що виправдовує свою чималу ціну можливістю швидко наповнити свинцем будь-яке приміщення. Розфарбовано синім кольором із холодним відтінком.nn<i>Це справжній виноград зброярства — Бут, продавець зброї</i>

ІСТОРІЯ

The XM1014 | Blue Steel was first introduced to CS2 12 years ago, on November 27th, 2013. It was released as part of the EMS One 2014 Souvenir Package, alongside the "Out with the old, in with the new" update.

ПОХОДЖЕННЯ

М1014 | Блакитна сталь можна отримати, відкривши кейс Сувенірний набір «DreamHack 2013», Сувенірний набір «EMS One 2014». Скін також є частиною колекції Колекція «Lake».

ПОПУЛЯРНІСТЬ

З популярністю 85%, М1014 | Блакитна сталь зараз надзвичайно популярний, що робить його одним із найпопулярніших предметів у CS2. Цей показник популярності базується на щоденному обсязі продажів та ціні скіна.

РІДКІСТЬ

М1014 | Блакитна сталь є одним із 157 інших скінів типу Промислове. Рідкість скіна — Промислове, що робить {skin} звичайний дропом з оціночним шансом випадіння лише N/A%.

ДОСТУПНІСТЬ

З діапазоном цін від $0.26 до $0.76, М1014 | Блакитна сталь є досить доступним скіном. На щастя, він зараз широко доступний і його можна придбати на багатьох різних ринках.

ВЕРСІЇ

Значення флоату М1014 | Блакитна сталь коливається від 0.00 до 1.00, що робить скін доступним у всіх екстер'єрах. Для кожного екстер'єру також існує версія StatTrak для {skin}.

Market & Collectibility Insights

Market Snapshot

М1014 | Блакитна сталь currently trades around $0.26 on Steam. Over the last 30 days, market trades ranged from $0.26 to $0.26.

Origin & Context

Background for М1014 | Блакитна сталь: cases: Сувенірний набір «DreamHack 2013», Сувенірний набір «EMS One 2014»; collection: Колекція «Lake»; community designer Valve; released on November 27, 2013.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Блакитна сталь (Industrial Grade): finish style: Patina; popularity 85%; skin family: blue-steel.

Color & Loadout Synergy

Блакитна сталь is built around Blue, Gray tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Короткі факти та FAQ

What is the price of М1014 | Блакитна сталь?

М1014 | Блакитна сталь is currently priced at $0.26 on the Steam Market.

В якому кейсі знаходиться М1014 | Блакитна сталь?

М1014 | Блакитна сталь можна знайти в Сувенірний набір «DreamHack 2013», Сувенірний набір «EMS One 2014».

Чи доступний StatTrak для М1014 | Блакитна сталь?

Ні, StatTrak™ недоступний для цього скіна.

Яка рідкість М1014 | Блакитна сталь?

М1014 | Блакитна сталь — це скін рідкості Промислове.