ГОЛОВНА/OTHER/STICKER/НЕОНОВА ЗІРКА (ОПТИЧНА)
Неонова зірка (оптична)

Sticker | Неонова зірка (оптична)

Background for Sticker | Неонова зірка (оптична): community designer [FMATENO](https://csgoskins.gg/designers/76561198981868188); released on October 1, 2025. Collectibility notes for Неонова зірка (оптична) (Extraordinary): popularity 85. Неонова зірка (оптична) is built around Pink, Blue tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

StandardN/A

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Клас предмета
Екстраординарне

Огляд

Категорія
Наклейка
Film
This sticker has a so-called "Lenticular" film. Lenticular stickers have an extra texture layer which creates a lens effect. They are usually very rare and expensive.
Популярність
85%
Дизайнер
[FMATENO](https://csgoskins.gg/designers/76561198981868188)
Дата випуску
October 1st, 2025
Клас предметаNormal
Extraordinary

Походження

Немає в жодному кейсі

Технічні дані

STATTRAK™Не підтримується
СувенірВимкнено

Професійні гравці

Немає даних про професійних гравців

Неонова зірка (оптична) Preview
Огляд у грі

Sticker | Неонова зірка (оптична) Історія ринкових цін

No price history available

Деталі скіна

ОПИС

Ця наліпка прикріплюється на будь-яку вашу зброю. Її можна пошкрябати, аби вона виглядала більш зношеною. Ви можете шкрябати наліпку кілька разів, щоразу роблячи її обшарпанішою, аж доки вона не відпаде зі зброї.

ІСТОРІЯ

Sticker | Неонова зірка (оптична) був вперше представлений у CS2 7 років тому, Invalid Date. Він був випущений як частина N/A, разом з оновленням "N/A". Скін був створений дизайнером спільноти "N/A".

ПОХОДЖЕННЯ

Неонова зірка (оптична) was first released in a past case and is no longer in regular cases" class="text-orange-500 hover:underline underline-offset-4 decoration-orange-500/30">weapon cases; it can only be obtained via trading or the Steam Market.

ПОПУЛЯРНІСТЬ

З популярністю 85%, Sticker | Неонова зірка (оптична) зараз надзвичайно популярний, що робить його одним із найпопулярніших предметів у CS2. Цей показник популярності базується на щоденному обсязі продажів та ціні скіна.

РІДКІСТЬ

Sticker | Неонова зірка (оптична) є одним із N/A інших скінів типу Таємне (Червоне). Рідкість скіна — Таємне (Червоне), що робить {skin} надзвичайно рідкісний дропом з оціночним шансом випадіння лише 0.64%.

ДОСТУПНІСТЬ

З діапазоном цін від $0.00 до $0.00, Sticker | Неонова зірка (оптична) є досить доступним скіном. На щастя, він зараз широко доступний і його можна придбати на багатьох різних ринках.

Market & Collectibility Insights

Origin & Context

Background for Sticker | Неонова зірка (оптична): community designer [FMATENO](https://csgoskins.gg/designers/76561198981868188); released on October 1, 2025.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Неонова зірка (оптична) (Extraordinary): popularity 85.

Color & Loadout Synergy

Неонова зірка (оптична) is built around Pink, Blue tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Короткі факти та FAQ

What is the price of Sticker | Неонова зірка (оптична)?

Sticker | Неонова зірка (оптична) is currently priced at $N/A on the Steam Market.

В якому кейсі знаходиться Sticker | Неонова зірка (оптична)?

Неонова зірка (оптична) is not available in any standard weapon cases.

Чи доступний StatTrak для Sticker | Неонова зірка (оптична)?

Ні, StatTrak™ недоступний для цього скіна.

Яка рідкість Sticker | Неонова зірка (оптична)?

Sticker | Неонова зірка (оптична) — це скін рідкості Екстраординарне.