ГОЛОВНА/PISTOLS/R8 REVOLVER/ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ
Перезавантаження

Револьвер Р8 | Перезавантаження

Револьвер Р8 | Перезавантаження currently trades around $2.17 on Steam. Price moved -4.4% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $2.16 to $2.34. Background for Револьвер Р8 | Перезавантаження: case: Gamma Case; collection: The Gamma Collection; community designer RR3; released on June 15, 2016. Collectibility notes for Перезавантаження (Restricted): StatTrak™ available; finish style: Custom Paint Job; popularity 90%; skin family: reboot. Перезавантаження is built around Black, Gray tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Колекція «Гамма»

Factory New$ 9.05
Minimal Wear$ 2.46
Field-Tested$ 1.19
Well-Worn$ 1.15
Battle-Scarred$ 1.10
ST Factory New$ 16.85
ST Minimal Wear$ 4.92
ST Field-Tested$ 2.17
ST Well-Worn$ 1.41
ST Battle-Scarred$ 1.47

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Клас предмета
Заборонене (Фіолетове)

Огляд

Категорія
Скін
Тип
Pistol
Зброя
Револьвер Р8
Оздоблення
Перезавантаження
Стиль оздоблення
Custom Paint Job
Каталог оздоблення
595
Варіанти патерна
No
Версія моделі
CS:GO
Популярність
90%
Дизайнер
RR3
Дата випуску
June 15, 2016
Update
"Gamma Exposure"
Клас предметаNormal
Заборонене (Фіолетове)

Походження

Технічні дані

STATTRAK™Підтримується
СувенірВимкнено

Професійні гравці

Немає даних про професійних гравців

Перезавантаження Preview
Product Image

R8 Revolver | Перезавантаження Історія ринкових цін

30Д
ВСЕ

Статистика цін

Поточна ціна
$2.17
Зміна за 24г
+0.01 (+0.46%)
Ринкова капіталізація
$217
Зміна за 7д
-0.10 (-4.41%)
Зміна за 30д
-0.10 (-4.41%)

Діапазони цін

Мінімум 7д
$2.16
Максимум 7д
$2.26
Мінімум 30д
$2.16
Максимум 30д
$2.34
Мінімум 52т
$2.04
Максимум 52т
$5.45
Мінімум за весь час
$2.04
Максимум за весь час
$5.45

Останнє оновлення: 8/2/2026, 1:32:11 AM

Деталі скіна

ОПИС

Револьвер Р8 стріляє дуже точно та сильно, але сумнозвісний він своїм повільним спусковим гачком. Якщо ворог близько — бийте по гачку якомога швидше. Декоровано червоними акцентами поверх срібних і чорних панелей.nn<i>Ви пробували вимкнути та ввімкнути його знову?</i>

ІСТОРІЯ

The R8 Revolver | Reboot was first introduced to CS2 9 years ago, on June 15th, 2016. It was released as part of the Gamma Case, alongside the "Gamma Exposure" update. The skin was created by the community designer "RR3".

ПОХОДЖЕННЯ

Револьвер Р8 | Перезавантаження можна отримати, відкривши кейс Футляр «Гамма». Скін також є частиною колекції Колекція «Гамма».

ПОПУЛЯРНІСТЬ

З популярністю 90%, Револьвер Р8 | Перезавантаження зараз надзвичайно популярний, що робить його одним із найпопулярніших предметів у CS2. Цей показник популярності базується на щоденному обсязі продажів та ціні скіна.

РІДКІСТЬ

Револьвер Р8 | Перезавантаження є одним із 420 інших скінів типу Заборонене (Фіолетове). Рідкість скіна — Заборонене (Фіолетове), що робить {skin} рідкісний дропом з оціночним шансом випадіння лише N/A%.

ДОСТУПНІСТЬ

З діапазоном цін від $1.10 до $16.85, Револьвер Р8 | Перезавантаження є досить доступним скіном. На щастя, він зараз широко доступний і його можна придбати на багатьох різних ринках.

ВЕРСІЇ

Значення флоату Револьвер Р8 | Перезавантаження коливається від 0.00 до 1.00, що робить скін доступним у всіх екстер'єрах. Для кожного екстер'єру також існує версія StatTrak для {skin}.

Market & Collectibility Insights

Market Snapshot

Револьвер Р8 | Перезавантаження currently trades around $2.17 on Steam. Price moved -4.4% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $2.16 to $2.34.

Origin & Context

Background for Револьвер Р8 | Перезавантаження: case: Футляр «Гамма»; collection: Колекція «Гамма»; community designer RR3; released on June 15, 2016.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Перезавантаження (Restricted): StatTrak™ available; finish style: Custom Paint Job; popularity 90%; skin family: reboot.

Color & Loadout Synergy

Перезавантаження is built around Black, Gray tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Короткі факти та FAQ

What is the price of Револьвер Р8 | Перезавантаження?

Револьвер Р8 | Перезавантаження is currently priced at $2.17 on the Steam Market.

В якому кейсі знаходиться Револьвер Р8 | Перезавантаження?

Револьвер Р8 | Перезавантаження можна знайти в Футляр «Гамма».

Чи доступний StatTrak для Револьвер Р8 | Перезавантаження?

Так, технологія StatTrak™ доступна для Револьвер Р8 | Перезавантаження.

Яка рідкість Револьвер Р8 | Перезавантаження?

Револьвер Р8 | Перезавантаження — це скін рідкості Заборонене (Фіолетове).