ГОЛОВНА/PISTOLS/P250/ІРЖАВА СТАЛЬ
Іржава сталь

П250 | Іржава сталь

П250 | Іржава сталь currently trades around $4.75 on Steam. Price moved +5.3% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $3.63 to $13.62. Background for П250 | Іржава сталь: case: eSports 2013 Winter Case; collection: The eSports 2013 Winter Collection; community designer Valve; released on December 18, 2013. Collectibility notes for Іржава сталь (Mil-Spec): StatTrak™ available; finish style: Anodized Multicolored; popularity 85%; skin family: steel-disruption. Іржава сталь is built around Gray tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Зимова колекція «Кіберспорт 2013»

Factory New$ 13.83
Minimal Wear$ 2.93
Field-Tested$ 4.75
Well-WornN/A
Battle-ScarredN/A
ST Factory New$ 8.41
ST Minimal Wear$ 8.47
ST Field-Tested$ 7.85
ST Well-WornN/A
ST Battle-ScarredN/A

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Клас предмета
Армійське (Синє)

Огляд

Категорія
Скін
Тип
Pistol
Зброя
П250
Оздоблення
Іржава сталь
Стиль оздоблення
Anodized Multicolored
Каталог оздоблення
230
Варіанти патерна
Yes
Версія моделі
CS:GO
Популярність
85%
Дизайнер
Valve
Дата випуску
December 18, 2013
Update
"Winter Offensive"
Клас предметаNormal
Армійське (Синє)

Кольори

Технічні дані

STATTRAK™Підтримується
СувенірВимкнено

Професійні гравці

Немає даних про професійних гравців

Іржава сталь Preview
Product Image

P250 | Іржава сталь Історія ринкових цін

30Д
ВСЕ

Статистика цін

Поточна ціна
$4.75
Зміна за 24г
-0.25 (-5.00%)
Ринкова капіталізація
$475
Зміна за 7д
-8.87 (-65.12%)
Зміна за 30д
+0.24 (+5.32%)

Діапазони цін

Мінімум 7д
$4.75
Максимум 7д
$5.14
Мінімум 30д
$3.63
Максимум 30д
$13.62
Мінімум 52т
$3.12
Максимум 52т
$13.62
Мінімум за весь час
$3.12
Максимум за весь час
$13.62

Останнє оновлення: 7/27/2026, 1:30:17 AM

Деталі скіна

ОПИС

Швидкострільний пістолет П250 має низьку віддачу і є відносно недорогим вибором проти захищених бронежилетами опонентів. Нанесено металеву фольгу у вигляді піксельного камуфляжу.

ІСТОРІЯ

П250 | Іржава сталь був вперше представлений у CS2 12 років тому, Invalid Date. Він був випущений як частина Зимовий футляр «Кіберспорт 2013», разом з оновленням "N/A". Скін був створений дизайнером спільноти "N/A".

ПОХОДЖЕННЯ

П250 | Іржава сталь можна отримати, відкривши кейс Зимовий футляр «Кіберспорт 2013». Скін також є частиною колекції Зимова колекція «Кіберспорт 2013».

ПОПУЛЯРНІСТЬ

З популярністю 85%, П250 | Іржава сталь зараз надзвичайно популярний, що робить його одним із найпопулярніших предметів у CS2. Цей показник популярності базується на щоденному обсязі продажів та ціні скіна.

РІДКІСТЬ

П250 | Іржава сталь є одним із 420 інших скінів типу Mil-Spec Grade. Рідкість скіна — Mil-Spec Grade, що робить {skin} звичайний дропом з оціночним шансом випадіння лише N/A%.

ДОСТУПНІСТЬ

З діапазоном цін від $2.93 до $13.83, П250 | Іржава сталь є досить доступним скіном. На щастя, він зараз широко доступний і його можна придбати на багатьох різних ринках.

ВЕРСІЇ

Значення флоату П250 | Іржава сталь коливається від 0.00 до 1.00, що робить скін доступним у всіх екстер'єрах. Для кожного екстер'єру також існує версія StatTrak для {skin}.

Market & Collectibility Insights

Market Snapshot

П250 | Іржава сталь currently trades around $4.75 on Steam. Price moved +5.3% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $3.63 to $13.62.

Origin & Context

Background for П250 | Іржава сталь: case: Зимовий футляр «Кіберспорт 2013»; collection: Зимова колекція «Кіберспорт 2013»; community designer Valve; released on December 18, 2013.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Іржава сталь (Mil-Spec): StatTrak™ available; finish style: Anodized Multicolored; popularity 85%; skin family: steel-disruption.

Color & Loadout Synergy

Іржава сталь is built around Gray tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Короткі факти та FAQ

What is the price of П250 | Іржава сталь?

П250 | Іржава сталь is currently priced at $4.75 on the Steam Market.

В якому кейсі знаходиться П250 | Іржава сталь?

П250 | Іржава сталь можна знайти в Зимовий футляр «Кіберспорт 2013».

Чи доступний StatTrak для П250 | Іржава сталь?

Так, технологія StatTrak™ доступна для П250 | Іржава сталь.

Яка рідкість П250 | Іржава сталь?

П250 | Іржава сталь — це скін рідкості Армійське (Синє).