ГОЛОВНА/HEAVY/MAG-7/ДИКИЙ ЛІС
Дикий ліс

МАГ-7 | Дикий ліс

МАГ-7 | Дикий ліс currently trades around $0.26 on Steam. Over the last 30 days, market trades ranged from $0.26 to $0.26. Background for МАГ-7 | Дикий ліс: collection: The Sport & Field Collection; community designer Valve; released on October 2, 2024. Collectibility notes for Дикий ліс (Industrial Grade): finish style: Solid Color; popularity 90%; skin family: wildwood. Дикий ліс is built around Green tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Спортивна колекція

Factory New$ 0.24
Minimal Wear$ 0.26
Field-Tested$ 0.26
Well-Worn$ 0.26
Battle-Scarred$ 0.26

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Клас предмета
Промислове

Огляд

Категорія
Скін
Тип
Heavy
Зброя
МАГ-7
Оздоблення
Дикий ліс
Стиль оздоблення
Solid Color
Каталог оздоблення
773
Варіанти патерна
Yes
Версія моделі
CS2
Популярність
90%
Дизайнер
Valve
Дата випуску
October 2, 2024
Update
"The Armory"
Клас предметаNormal
Промислове

Кольори

Походження

Технічні дані

STATTRAK™Не підтримується
СувенірВимкнено

Професійні гравці

Немає даних про професійних гравців

Дикий ліс Preview
Product Image

MAG-7 | Дикий ліс Історія ринкових цін

30Д
ВСЕ

Статистика цін

Поточна ціна
$0.26
Ринкова капіталізація
$26

Діапазони цін

Мінімум 7д
$0.26
Максимум 7д
$0.26
Мінімум 30д
$0.26
Максимум 30д
$0.26
Мінімум 52т
$0.1
Максимум 52т
$0.52
Мінімум за весь час
$0.1
Максимум за весь час
$0.52

Останнє оновлення: 7/27/2026, 1:36:30 AM

Деталі скіна

ОПИС

Ексклюзивний для спецпризначенців МАГ-7 завдає приголомшливих ушкоджень із близької відстані. Швидке перезаряджання магазина робить його чудовим тактичним вибором. Нанесено текстуру гілок і листя дикого лісу.nn<i>«Ви загубилися?»</i>

ІСТОРІЯ

The MAG-7 | Wildwood was first introduced to CS2 1 year ago, on October 2nd, 2024. It was released as part of the "The Armory" update.

ПОХОДЖЕННЯ

МАГ-7 | Дикий ліс можна отримати, відкривши кейс . Скін також є частиною колекції Спортивна колекція.

ПОПУЛЯРНІСТЬ

З популярністю 90%, МАГ-7 | Дикий ліс зараз надзвичайно популярний, що робить його одним із найпопулярніших предметів у CS2. Цей показник популярності базується на щоденному обсязі продажів та ціні скіна.

РІДКІСТЬ

МАГ-7 | Дикий ліс є одним із 157 інших скінів типу Промислове. Рідкість скіна — Промислове, що робить {skin} звичайний дропом з оціночним шансом випадіння лише N/A%.

ДОСТУПНІСТЬ

З діапазоном цін від $0.24 до $0.26, МАГ-7 | Дикий ліс є досить доступним скіном. На щастя, він зараз широко доступний і його можна придбати на багатьох різних ринках.

ВЕРСІЇ

Значення флоату МАГ-7 | Дикий ліс коливається від 0.00 до 1.00, що робить скін доступним у всіх екстер'єрах. Для кожного екстер'єру також існує версія StatTrak для {skin}.

Market & Collectibility Insights

Market Snapshot

МАГ-7 | Дикий ліс currently trades around $0.26 on Steam. Over the last 30 days, market trades ranged from $0.26 to $0.26.

Origin & Context

Background for МАГ-7 | Дикий ліс: collection: Спортивна колекція; community designer Valve; released on October 2, 2024.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Дикий ліс (Industrial Grade): finish style: Solid Color; popularity 90%; skin family: wildwood.

Color & Loadout Synergy

Дикий ліс is built around Green tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Короткі факти та FAQ

What is the price of МАГ-7 | Дикий ліс?

МАГ-7 | Дикий ліс is currently priced at $0.26 on the Steam Market.

В якому кейсі знаходиться МАГ-7 | Дикий ліс?

МАГ-7 | Дикий ліс є частиною Спортивна колекція.

Чи доступний StatTrak для МАГ-7 | Дикий ліс?

Ні, StatTrak™ недоступний для цього скіна.

Яка рідкість МАГ-7 | Дикий ліс?

МАГ-7 | Дикий ліс — це скін рідкості Промислове.