Safari Mesh

Cuțit Talon | Safari Mesh

Listings for Cuțit Talon | Safari Mesh typically span $195.18 to $366.07 depending on wear tier and StatTrak availability. Background for Cuțit Talon | Safari Mesh: community designer Valve; released on August 1, 2018. Collectibility notes for Safari Mesh (Classified): StatTrak™ available; finish style: Spray-Paint; popularity 95%; skin family: safari-mesh. Safari Mesh is built around Brown, Yellow tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Factory New$ 366.07
Minimal Wear$ 213.36
Field-Tested$ 196.04
Well-Worn$ 200.71
Battle-Scarred$ 195.18
ST Factory NewN/A
ST Minimal WearN/A
ST Field-TestedN/A
ST Well-WornN/A
ST Battle-ScarredN/A

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Clasă obiect
Classified

Rezumat

Categorie
Skin
Tip
Knife
Armă
Cuțit Talon
Finisaj
Safari Mesh
Stil finisaj
Spray-Paint
Catalog finisaj
72
Variante de model
Yes
Versiune model
CS2
Popularitate
95%
Designer
Valve
Lansat
August 1, 2018
Update
"A New Horizon"
Clasă obiectNormal
Classified

Origine

Nu este disponibil în nicio cutie

Date tehnice

STATTRAK™Suportat
SuvenirDezactivat

Jucători profesioniști

Nu există date despre jucători profesioniști

Safari Mesh Preview
Product Image

Talon Knife | Safari Mesh Istoric prețuri piață

No price history available

Detalii skin

DESCRIERE

Acest cuțit knives/karambit" class="text-orange-500 hover:underline underline-offset-4 decoration-orange-500/30">karambit cu mâner sidefiu are nituri de alamă și o muchie zimțată, perfectă pentru tăiat la penetrare și spintecare la retragere. Această armă a fost vopsită prin pulverizare folosind un șablon de grilaje de plasă și decupaje din carton.nn<i>Un prădător rămâne un prădător, oriunde s-ar afla</i>

ISTORIC

Cuțit Talon | Safari Mesh a fost introdus pentru prima dată în CS2 acum 7 ani, pe Invalid Date. A fost lansat ca parte din Danger Zone Case, odată cu actualizarea "N/A". Skinul a fost creat de designerul comunității "N/A".

ORIGINE

Safari Mesh was first released in a past case and is no longer in regular weapon cases; it can only be obtained via trading or the Steam Market.

POPULARITATE

Cu o popularitate de 95%, Cuțit Talon | Safari Mesh este în prezent extrem de popular, ceea ce îl face unul dintre cele mai populare obiecte din CS2. Această măsură a popularității se bazează pe volumul zilnic de vânzări și prețul skinului.

RARITATE

Cuțit Talon | Safari Mesh este unul din cele 604 alte skinuri de tip Covert. Raritatea skinului este Covert, ceea ce face ca {skin} să fie un drop rar cu o șansă estimată de drop de doar N/A%.

DISPONIBILITATE

Cu un interval de preț între $195.18 și $366.07, Cuțit Talon | Safari Mesh este un skin destul de accesibil. Din fericire, este disponibil pe scară largă în prezent și poate fi achiziționat pe mai multe piețe diferite.

VERSIUNI

Valoarea float pentru Cuțit Talon | Safari Mesh variază de la 0.00 la 1.00, ceea ce face skinul disponibil în toate gradele de uzură. Pentru fiecare grad de uzură, există și o versiune StatTrak pentru {skin}.

Market & Collectibility Insights

Market Snapshot

Listings for Cuțit Talon | Safari Mesh typically span $195.18 to $366.07 depending on wear tier and StatTrak availability.

Origin & Context

Background for Cuțit Talon | Safari Mesh: community designer Valve; released on August 1, 2018.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Safari Mesh (Classified): StatTrak™ available; finish style: Spray-Paint; popularity 95%; skin family: safari-mesh.

Color & Loadout Synergy

Safari Mesh is built around Brown, Yellow tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Fapte rapide & FAQ

What is the price of Cuțit Talon | Safari Mesh?

Cuțit Talon | Safari Mesh is currently priced at $N/A on the Steam Market.

Ce cutie conține Cuțit Talon | Safari Mesh?

Safari Mesh is not available in any standard weapon cases.

Este StatTrak disponibil pentru Cuțit Talon | Safari Mesh?

Da, tehnologia StatTrak™ este disponibilă pentru Cuțit Talon | Safari Mesh.

Care este raritatea pentru Cuțit Talon | Safari Mesh?

Cuțit Talon | Safari Mesh este un skin cu raritatea Classified.