Forest Ddpat

Cuțit Paracord | Forest Ddpat

Background for Cuțit Paracord | Forest Ddpat: community designer Valve; released on November 18, 2019. Collectibility notes for Forest Ddpat (Classified): StatTrak™ available; finish style: Hydrographic; popularity 95%; skin family: forest-ddpat. Forest Ddpat is built around Green tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Factory NewN/A
Minimal WearN/A
Field-TestedN/A
Well-WornN/A
Battle-ScarredN/A
ST Factory NewN/A
ST Minimal WearN/A
ST Field-TestedN/A
ST Well-WornN/A
ST Battle-ScarredN/A

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Clasă obiect
Classified

Rezumat

Categorie
Skin
Tip
Knife
Armă
Cuțit Paracord
Finisaj
Forest Ddpat
Stil finisaj
Hydrographic
Catalog finisaj
5
Variante de model
Yes
Versiune model
CS:GO
Popularitate
95%
Designer
Valve
Lansat
November 18, 2019
Update
"Operation Shattered Web"
Clasă obiectNormal
Classified

Culori

Origine

Nu este disponibil în nicio cutie

Date tehnice

STATTRAK™Suportat
SuvenirDezactivat

Jucători profesioniști

Nu există date despre jucători profesioniști

Forest Ddpat Preview
Product Image

Paracord Knife | Forest Ddpat Istoric prețuri piață

7Z
30Z
3L
TOT
No price data for this period

Detalii skin

DESCRIERE

This fixed-blade survival knife is designed to withstand being used as both a weapon and a tool, such as for setting traps, hunting animals or cutting foliage. The handle is wrapped in a length of multi-purpose paracord. It has been painted using a Digital Disruptive Pattern (DDPAT) hydrographic. _By the time you're close enough to notice the pixels it's already too late_

ISTORIC

Cuțit Paracord | Forest Ddpat a fost introdus pentru prima dată în CS2 acum 6 ani, pe Invalid Date. A fost lansat ca parte din Fracture Case, odată cu actualizarea "N/A". Skinul a fost creat de designerul comunității "N/A".

ORIGINE

Forest Ddpat was first released in a past case and is no longer in regular cases" class="text-orange-500 hover:underline underline-offset-4 decoration-orange-500/30">weapon cases; it can only be obtained via trading or the Steam Market.

POPULARITATE

Cu o popularitate de 95%, Cuțit Paracord | Forest Ddpat este în prezent extrem de popular, ceea ce îl face unul dintre cele mai populare obiecte din CS2. Această măsură a popularității se bazează pe volumul zilnic de vânzări și prețul skinului.

RARITATE

Cuțit Paracord | Forest Ddpat este unul din cele 604 alte skinuri de tip Covert. Raritatea skinului este Covert, ceea ce face ca {skin} să fie un drop rar cu o șansă estimată de drop de doar N/A%.

DISPONIBILITATE

Cu un interval de preț între $0.00 și $0.00, Cuțit Paracord | Forest Ddpat este un skin destul de accesibil. Din fericire, este disponibil pe scară largă în prezent și poate fi achiziționat pe mai multe piețe diferite.

VERSIUNI

Valoarea float pentru Cuțit Paracord | Forest Ddpat variază de la 0.00 la 1.00, ceea ce face skinul disponibil în toate gradele de uzură. Pentru fiecare grad de uzură, există și o versiune StatTrak pentru {skin}.

Market & Collectibility Insights

Origin & Context

Background for Cuțit Paracord | Forest Ddpat: community designer Valve; released on November 18, 2019.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Forest Ddpat (Classified): StatTrak™ available; finish style: Hydrographic; popularity 95%; skin family: forest-ddpat.

Color & Loadout Synergy

Forest Ddpat is built around Green tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Fapte rapide & FAQ

What is the price of Cuțit Paracord | Forest Ddpat?

Cuțit Paracord | Forest Ddpat is currently priced at $N/A on the Steam Market.

Ce cutie conține Cuțit Paracord | Forest Ddpat?

Forest Ddpat is not available in any standard weapon cases.

Este StatTrak disponibil pentru Cuțit Paracord | Forest Ddpat?

Da, tehnologia StatTrak™ este disponibilă pentru Cuțit Paracord | Forest Ddpat.

Care este raritatea pentru Cuțit Paracord | Forest Ddpat?

Cuțit Paracord | Forest Ddpat este un skin cu raritatea Classified.