HJEM/OTHER/STICKER/DYSTOPIAN GAZE (LENTIKULÆR)
Dystopian Gaze (lentikulær)

Sticker | Dystopian Gaze (lentikulær)

Background for Sticker | Dystopian Gaze (lentikulær): case: Ambush Sticker Capsule; community designer [oKeyush](https://csgoskins.gg/designers/76561198079488973); released on February 6, 2024. Collectibility notes for Dystopian Gaze (lentikulær) (Extraordinary): popularity 85.

StandardN/A

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Gjenstandsklasse
Extraordinary

Sammendrag

Kategori
Klistremerke
Film
This sticker has a so-called "Lenticular" film. Lenticular stickers have an extra texture layer which creates a lens effect. They are usually very rare and expensive.
Popularitet
85%
Designer
[oKeyush](https://csgoskins.gg/designers/76561198079488973)
Utgitt
February 6th, 2024
GjenstandsklasseNormal
Extraordinary

Farger

Ingen fargedata tilgjengelig

Tekniske data

STATTRAK™Ikke støttet
SouvenirDeaktivert

Profesjonelle spillere

Ingen proffspillerdata tilgjengelig

Dystopian Gaze (lentikulær) Preview
Forhåndsvisning i spillet

Sticker | Dystopian Gaze (lentikulær) Markedsprishistorikk

No price history available

Skindetaljer

BESKRIVELSE

Dette klistremerket kan brukes på alle våpen du eier og kan skrapes for å se mer slitt ut. Du kan skrape det samme klistremerket flere ganger, slik at det ser mer slitt ut hver gang, helt til det fjernes fra våpenet.

HISTORIE

The Sticker | Dystopian Gaze (Lenticular) was first introduced to CS2 1 year ago, on February 6th, 2024. It was released as part of the Ambush Sticker Capsule, alongside the "The First Actual CS2 Skins" update. The item was created by the community designer "oKeyush".

OPPRINNELSE

Sticker | Dystopian Gaze (lentikulær) kan fås ved å åpne en Klistremerkekapsel – Ambush-beholder. Skinnet er også en del av .

POPULARITET

Med en popularitet på 85% er Sticker | Dystopian Gaze (lentikulær) for øyeblikket ekstremt populært, noe som gjør det til en av de mest populære gjenstandene i CS2. Dette popularitetsmålet er basert på det daglige salgsvolumet og prisen på skinnet.

SJELDENHET

Sticker | Dystopian Gaze (lentikulær) er ett av N/A andre Covert-skins. Sjeldenheten til skinnet er Covert, noe som gjør {skin} til et super sjelden drop med en estimert drop-sjanse på bare 0.64%.

TILGJENGELIGHET

Med en prisklasse mellom $0.00 og $0.00 er Sticker | Dystopian Gaze (lentikulær) et ganske rimelig skin. Heldigvis er det for øyeblikket allment tilgjengelig og kan kjøpes på flere forskjellige markeder.

Market & Collectibility Insights

Origin & Context

Background for Sticker | Dystopian Gaze (lentikulær): case: Klistremerkekapsel – Ambush; community designer [oKeyush](https://csgoskins.gg/designers/76561198079488973); released on February 6, 2024.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Dystopian Gaze (lentikulær) (Extraordinary): popularity 85.

Kjappe fakta & FAQ

What is the price of Sticker | Dystopian Gaze (lentikulær)?

Sticker | Dystopian Gaze (lentikulær) is currently priced at $N/A on the Steam Market.

Hvilken kasse inneholder Sticker | Dystopian Gaze (lentikulær)?

Sticker | Dystopian Gaze (lentikulær) finnes i Klistremerkekapsel – Ambush.

Er StatTrak tilgjengelig for Sticker | Dystopian Gaze (lentikulær)?

Nei, StatTrak™ er ikke tilgjengelig for dette skinnet.

Hva er sjeldenheten til Sticker | Dystopian Gaze (lentikulær)?

Sticker | Dystopian Gaze (lentikulær) er et skin med sjeldenhet Extraordinary.