HJEM/OTHER/PINS/INFERNO 2 PIN
Inferno 2 Pin

Pins | Inferno 2 Pin

Pins | Inferno 2 Pin currently trades around $2.86 on Steam. Price moved +0.3% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $2.83 to $2.93. Background for Pins | Inferno 2 Pin: community designer Valve; released on March 1, 2018. Collectibility notes for Inferno 2 Pin (Remarkable): popularity 85.

Standard$ 2.86

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Gjenstandsklasse
Remarkable

Sammendrag

Kategori
Pins
Popularitet
85%
Designer
Valve
Utgitt
March 1, 2018
GjenstandsklasseNormal
Remarkable

Farger

Ingen fargedata tilgjengelig

Opprinnelse

Ikke tilgjengelig i noen kasser

Tekniske data

STATTRAK™Ikke støttet
SouvenirDeaktivert

Profesjonelle spillere

Ingen proffspillerdata tilgjengelig

Inferno 2 Pin Preview
Forhåndsvisning i spillet

Pins | Inferno 2 Pin Markedsprishistorikk

7D
30D
3M
ALLE

Prisstatistikk

Gjeldende pris
$2.86
Markedsverdi
$286
7 dagers endring
+0.01 (+0.35%)
30 dagers endring
+0.01 (+0.35%)

Prisklasser

7 dagers laveste
$2.84
7 dagers høyeste
$2.89
30 dagers laveste
$2.83
30 dagers høyeste
$2.93
52 ukers laveste
$2.66
52 ukers høyeste
$4.75
Laveste noensinne
$2.66
Høyeste noensinne
$4.75

Sist oppdatert: 7/30/2026, 1:33:18 AM

Skindetaljer

HISTORIE

The Inferno 2 Pin was first introduced to CS2 7 years ago, on March 1st, 2018. It was released as part of the Collectible Pins Capsule Series 3, alongside the "Series 3 pins" update.

OPPRINNELSE

Inferno 2 Pin was first released in a past case and is no longer in regular cases" class="text-orange-500 hover:underline underline-offset-4 decoration-orange-500/30">weapon cases; it can only be obtained via trading or the Steam Market.

POPULARITET

Med en popularitet på 85% er Pins | Inferno 2 Pin for øyeblikket ekstremt populært, noe som gjør det til en av de mest populære gjenstandene i CS2. Dette popularitetsmålet er basert på det daglige salgsvolumet og prisen på skinnet.

SJELDENHET

Pins | Inferno 2 Pin er ett av 45 andre Covert-skins. Sjeldenheten til skinnet er Covert, noe som gjør {skin} til et sjelden drop med en estimert drop-sjanse på bare N/A%.

TILGJENGELIGHET

Med en prisklasse mellom $2.86 og $2.86 er Pins | Inferno 2 Pin et ganske rimelig skin. Heldigvis er det for øyeblikket allment tilgjengelig og kan kjøpes på flere forskjellige markeder.

Market & Collectibility Insights

Market Snapshot

Pins | Inferno 2 Pin currently trades around $2.86 on Steam. Price moved +0.3% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $2.83 to $2.93.

Origin & Context

Background for Pins | Inferno 2 Pin: community designer Valve; released on March 1, 2018.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Inferno 2 Pin (Remarkable): popularity 85.

Kjappe fakta & FAQ

What is the price of Pins | Inferno 2 Pin?

Pins | Inferno 2 Pin is currently priced at $2.86 on the Steam Market.

Hvilken kasse inneholder Pins | Inferno 2 Pin?

Inferno 2 Pin is not available in any standard weapon cases.

Er StatTrak tilgjengelig for Pins | Inferno 2 Pin?

Nei, StatTrak™ er ikke tilgjengelig for dette skinnet.

Hva er sjeldenheten til Pins | Inferno 2 Pin?

Pins | Inferno 2 Pin er et skin med sjeldenhet Remarkable.