HJEM/PISTOLS/GLOCK-18/MIRROR MOSAIC
Mirror Mosaic

Glock-18 | Mirror Mosaic

Glock-18 | Mirror Mosaic currently trades around $13.30 on Steam. Price moved -6.5% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $12.94 to $15.07. Background for Glock-18 | Mirror Mosaic: community designer Sorarox; released on September 16, 2025. Collectibility notes for Mirror Mosaic (Classified): StatTrak™ available; finish style: Gunsmith; popularity 95%; skin family: mirror-mosaic.

Factory New$ 27.12
Minimal Wear$ 11.63
Field-Tested$ 5.71
Well-Worn$ 4.65
Battle-Scarred$ 4.04
ST Factory New$ 60.27
ST Minimal Wear$ 26.29
ST Field-Tested$ 13.30
ST Well-Worn$ 9.95
ST Battle-Scarred$ 8.12

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Gjenstandsklasse
Classified

Sammendrag

Kategori
Skin
Type
Pistol
Våpen
Glock-18
Finish
Mirror Mosaic
Finish-stil
Gunsmith
Finish-katalog
1348
Mønstervarianter
No
Modellversjon
CS2
Popularitet
95%
Designer
Sorarox
Utgitt
September 16, 2025
Update
"Genesis Skins"
GjenstandsklasseNormal
Classified

Farger

Ingen fargedata tilgjengelig

Opprinnelse

Ikke tilgjengelig i noen kasser

Tekniske data

STATTRAK™Støttet
SouvenirDeaktivert

Profesjonelle spillere

Ingen proffspillerdata tilgjengelig

Mirror Mosaic Preview
Product Image

Glock-18 | Mirror Mosaic Markedsprishistorikk

7D
30D
3M
ALLE

Prisstatistikk

Gjeldende pris
$13.3
24t endring
+0.31 (+2.39%)
Markedsverdi
$1,330
7 dagers endring
+0.35 (+2.70%)
30 dagers endring
-0.92 (-6.47%)

Prisklasser

7 dagers laveste
$12.97
7 dagers høyeste
$13.3
30 dagers laveste
$12.94
30 dagers høyeste
$15.07
52 ukers laveste
$12.04
52 ukers høyeste
$29.68
Laveste noensinne
$12.04
Høyeste noensinne
$29.68

Sist oppdatert: 7/27/2026, 1:37:18 AM

Skindetaljer

BESKRIVELSE

Glock 18 er anvendelig pistol i den første runden, som fungerer best mot motstandere uten verneutstyr, og den er i stand til å avfyre skuddsalver. Den er spesiallakkert til å ligne på speilmosaikk.nn<i>Fanget i sine egne tanker.</i>

HISTORIE

The pistols/glock-18" class="text-orange-500 hover:underline underline-offset-4 decoration-orange-500/30">Glock-18 | Mirror Mosaic was first introduced to CS2 3 months ago, on September 16th, 2025. It was released as part of the Sealed Genesis Terminal, alongside the "Genesis Skins" update. The skin was created by the community designer "Sorarox".

OPPRINNELSE

Mirror Mosaic was first released in a past case and is no longer in regular weapon cases; it can only be obtained via trading or the Steam Market.

POPULARITET

Med en popularitet på 95% er Glock-18 | Mirror Mosaic for øyeblikket ekstremt populært, noe som gjør det til en av de mest populære gjenstandene i CS2. Dette popularitetsmålet er basert på det daglige salgsvolumet og prisen på skinnet.

SJELDENHET

Glock-18 | Mirror Mosaic er ett av 420 andre Classified-skins. Sjeldenheten til skinnet er Classified, noe som gjør {skin} til et veldig sjelden drop med en estimert drop-sjanse på bare 3.2%.

TILGJENGELIGHET

Med en prisklasse mellom $4.04 og $60.27 er Glock-18 | Mirror Mosaic et ganske rimelig skin. Heldigvis er det for øyeblikket allment tilgjengelig og kan kjøpes på flere forskjellige markeder.

VERSJONER

Float-verdien til Glock-18 | Mirror Mosaic varierer fra 0.00 til 1.00, noe som gjør skinnet tilgjengelig i alle eksteriører. For hvert eksteriør finnes det også en StatTrak-versjon for {skin}.

Market & Collectibility Insights

Market Snapshot

Glock-18 | Mirror Mosaic currently trades around $13.30 on Steam. Price moved -6.5% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $12.94 to $15.07.

Origin & Context

Background for Glock-18 | Mirror Mosaic: community designer Sorarox; released on September 16, 2025.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Mirror Mosaic (Classified): StatTrak™ available; finish style: Gunsmith; popularity 95%; skin family: mirror-mosaic.

Kjappe fakta & FAQ

What is the price of Glock-18 | Mirror Mosaic?

Glock-18 | Mirror Mosaic is currently priced at $13.30 on the Steam Market.

Hvilken kasse inneholder Glock-18 | Mirror Mosaic?

Mirror Mosaic is not available in any standard weapon cases.

Er StatTrak tilgjengelig for Glock-18 | Mirror Mosaic?

Ja, StatTrak™-teknologi er tilgjengelig for Glock-18 | Mirror Mosaic.

Hva er sjeldenheten til Glock-18 | Mirror Mosaic?

Glock-18 | Mirror Mosaic er et skin med sjeldenhet Classified.