HOME/RIFLES/SCAR-20/STONE MOSAICO
Stone Mosaico

SCAR-20 | Stone Mosaico

SCAR-20 | Stone Mosaico currently trades around $2.32 on Steam. Price moved -6.8% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $2.23 to $2.50. Background for SCAR-20 | Stone Mosaico: collection: The Canals Collection; community designer Valve; released on November 18, 2019. Collectibility notes for Stone Mosaico (Consumer Grade): finish style: Hydrographic; popularity 75%; skin family: stone-mosaico. Stone Mosaico is built around Gray tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

De Canals-collectie

Factory New$ 10.80
Minimal Wear$ 4.85
Field-Tested$ 2.32
Well-Worn$ 2.91
Battle-Scarred$ 5.08

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Itemklasse
Consumer Grade

Samenvatting

Categorie
Skin
Type
Rifle
Wapen
SCAR-20
Afwerking
Stone Mosaico
Afwerkingsstijl
Hydrographic
Afwerkingscatalogus
865
Patroonvarianten
Yes
Modelversie
CS:GO
Populariteit
75%
Ontwerper
Valve
Uitgebracht
November 18, 2019
Update
"Operation Shattered Web"
ItemklasseNormal
Consumer Grade

Kleuren

Technische Gegevens

STATTRAK™Niet Ondersteund
SouvenirUitgeschakeld

Professionele Spelers

Geen gegevens van professionele spelers

Stone Mosaico Preview
Product Image

SCAR-20 | Stone Mosaico Marktprijsgeschiedenis

7D
30D
3M
ALLES

Prijsstatistieken

Huidige Prijs
$2.32
24u Verandering
-0.02 (-0.85%)
Marktkapitalisatie
$232
7 Dagen Verandering
+0.09 (+4.04%)
30 Dagen Verandering
-0.17 (-6.83%)

Prijsklassen

7 Dagen Laag
$2.23
7 Dagen Hoog
$2.34
30 Dagen Laag
$2.23
30 Dagen Hoog
$2.5
52 Weken Laag
$2.23
52 Weken Hoog
$4.1
Laagste Ooit
$2.23
Hoogste Ooit
$4.1

Laatst bijgewerkt: 7/31/2026, 1:34:23 AM

Skin-details

BESCHRIJVING

De SCAR-20 is een semiautomatisch snipergeweer met een hoge vuursnelheid dat veel schade kan aanrichten. Maar hij is niet makkelijk mee te nemen en peperduur. Op het wapen is een geelbruine hydroprint aangebracht in de vorm van gebarsten tegels.nn<i>Kijk uit waar je loopt</i>

GESCHIEDENIS

De SCAR-20 | Stone Mosaico werd voor het eerst geïntroduceerd in CS2 6 jaar geleden, op Invalid Date. Het werd uitgebracht als onderdeel van de N/A, samen met de "N/A" update. De skin is gemaakt door de community-ontwerper "N/A".

OORSPRONG

De SCAR-20 | Stone Mosaico kan worden verkregen door een container te openen. De skin maakt ook deel uit van de De Canals-collectie.

POPULARITEIT

Met een populariteit van 75% is de SCAR-20 | Stone Mosaico momenteel extreem populair, wat het een van de meest populaire items in CS2 maakt. Deze populariteitsmeting is gebaseerd op het dagelijkse verkoopvolume en de prijs van de skin.

ZELDZAAMHEID

De SCAR-20 | Stone Mosaico is een van de 148 andere Consumer Grade skins. De zeldzaamheid van de skin is Consumer Grade, wat de {skin} een algemeen drop maakt met een geschatte dropkans van slechts N/A%.

BESCHIKBAARHEID

Met een prijsklasse tussen $2.32 and $10.80 is de SCAR-20 | Stone Mosaico een vrij betaalbare skin. Gelukkig is het momenteel breed beschikbaar en kan het op meerdere verschillende markten worden gekocht.

VERSIES

De float-waarde van de SCAR-20 | Stone Mosaico varieert van 0.00 tot 1.00, waardoor de skin beschikbaar is in alle exterieurs. Voor elk exterieur bestaat er ook een StatTrak-versie voor de {skin}.

Market & Collectibility Insights

Market Snapshot

SCAR-20 | Stone Mosaico currently trades around $2.32 on Steam. Price moved -6.8% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $2.23 to $2.50.

Origin & Context

Background for SCAR-20 | Stone Mosaico: collection: De Canals-collectie; community designer Valve; released on November 18, 2019.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Stone Mosaico (Consumer Grade): finish style: Hydrographic; popularity 75%; skin family: stone-mosaico.

Color & Loadout Synergy

Stone Mosaico is built around Gray tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Snelle Feiten & FAQ

What is the price of SCAR-20 | Stone Mosaico?

SCAR-20 | Stone Mosaico is currently priced at $2.32 on the Steam Market.

Welke kist bevat de SCAR-20 | Stone Mosaico?

De SCAR-20 | Stone Mosaico maakt deel uit van de De Canals-collectie.

Is StatTrak beschikbaar voor SCAR-20 | Stone Mosaico?

Nee, StatTrak™ is niet beschikbaar voor deze skin.

Wat is de zeldzaamheid van SCAR-20 | Stone Mosaico?

De SCAR-20 | Stone Mosaico is een skin met de zeldzaamheid Consumer Grade.