HOME/HEAVY/SAWED-OFF/FOREST DDPAT
Forest Ddpat

Sawed-Off | Forest Ddpat

Background for Sawed-Off | Forest Ddpat: collection: The Bank Collection; community designer Valve; released on May 1, 2014. Collectibility notes for Forest Ddpat (Classified): finish style: Hydrographic; popularity 65%; skin family: forest-ddpat. Forest Ddpat is built around Green tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

De Bank-collectie

Factory NewN/A
Minimal WearN/A
Field-TestedN/A
Well-WornN/A
Battle-ScarredN/A

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Itemklasse
Classified

Samenvatting

Categorie
Skin
Type
Heavy
Wapen
Sawed-Off
Afwerking
Forest Ddpat
Afwerkingsstijl
Hydrographic
Afwerkingscatalogus
5
Patroonvarianten
Yes
Modelversie
CS:GO
Populariteit
65%
Ontwerper
Valve
Uitgebracht
May 1, 2014
Update
"The Hunt Begins"
ItemklasseNormal
Classified

Kleuren

Technische Gegevens

STATTRAK™Niet Ondersteund
SouvenirUitgeschakeld

Professionele Spelers

Geen gegevens van professionele spelers

Forest Ddpat Preview
Product Image

Sawed-Off | Forest Ddpat Marktprijsgeschiedenis

7D
30D
3M
ALLES
No price data for this period

Skin-details

BESCHRIJVING

The classic Sawed-Off deals very heavy close-range damage, but with its low accuracy, high spread and slow rate of fire, you'd better kill what you hit. It has been painted using a Digital Disruptive Pattern (DDPAT) hydrographic. _By the time you're close enough to notice the pixels it's already too late_

GESCHIEDENIS

The Sawed-Off | Forest DDPAT was first introduced to CS2 11 years ago, on May 1st, 2014. It was released as part of the "The Hunt Begins" update.

OORSPRONG

De Sawed-Off | Forest Ddpat kan worden verkregen door een container te openen. De skin maakt ook deel uit van de De Bank-collectie.

POPULARITEIT

Met een populariteit van 65% is de Sawed-Off | Forest Ddpat momenteel extreem populair, wat het een van de meest populaire items in CS2 maakt. Deze populariteitsmeting is gebaseerd op het dagelijkse verkoopvolume en de prijs van de skin.

ZELDZAAMHEID

De Sawed-Off | Forest Ddpat is een van de 157 andere Consumer Grade skins. De zeldzaamheid van de skin is Consumer Grade, wat de {skin} een algemeen drop maakt met een geschatte dropkans van slechts N/A%.

BESCHIKBAARHEID

Met een prijsklasse tussen $0.00 and $0.00 is de Sawed-Off | Forest Ddpat een vrij betaalbare skin. Gelukkig is het momenteel breed beschikbaar en kan het op meerdere verschillende markten worden gekocht.

VERSIES

De float-waarde van de Sawed-Off | Forest Ddpat varieert van 0.00 tot 1.00, waardoor de skin beschikbaar is in alle exterieurs. Voor elk exterieur bestaat er ook een StatTrak-versie voor de {skin}.

Market & Collectibility Insights

Origin & Context

Background for Sawed-Off | Forest Ddpat: collection: De Bank-collectie; community designer Valve; released on May 1, 2014.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Forest Ddpat (Classified): finish style: Hydrographic; popularity 65%; skin family: forest-ddpat.

Color & Loadout Synergy

Forest Ddpat is built around Green tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Snelle Feiten & FAQ

What is the price of Sawed-Off | Forest Ddpat?

Sawed-Off | Forest Ddpat is currently priced at $N/A on the Steam Market.

Welke kist bevat de Sawed-Off | Forest Ddpat?

De Sawed-Off | Forest Ddpat maakt deel uit van de De Bank-collectie.

Is StatTrak beschikbaar voor Sawed-Off | Forest Ddpat?

Nee, StatTrak™ is niet beschikbaar voor deze skin.

Wat is de zeldzaamheid van Sawed-Off | Forest Ddpat?

De Sawed-Off | Forest Ddpat is een skin met de zeldzaamheid Classified.