KEZDŐLAP/OTHER/STICKER/SHANGHAI 2024
Shanghai 2024

Sticker | Shanghai 2024

Sticker | Shanghai 2024 currently trades around $0.01 on Steam. Background for Sticker | Shanghai 2024: case: Shanghai 2024 Contenders Autograph Capsule; community designer Valve; released on November 27, 2024. Collectibility notes for Shanghai 2024 (High Grade): popularity 45.

Standard$0.01

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Tárgy osztály
High Grade

Összegzés

Kategória
Matrica
Film
This sticker has a so-called "Paper" film. Paper stickers are "normal" stickers without any special effect applied. They are usually not very rare and therefore on the cheaper side.
Népszerűség
45%
Tervező
Valve
Kiadva
November 27th, 2024
Tárgy osztályNormal
High Grade

Színek

Nincs elérhető szín adat

Technikai adatok

STATTRAK™Nem támogatott
EmléktárgyKikapcsolva

Profi játékosok

Nincs elérhető profi játékos adat

Shanghai 2024 Preview
Játékon belüli előnézet

Sticker | Shanghai 2024 Piaci ártörténet

No price history available

Árstatisztika

Jelenlegi ár
$0.01

Ártartományok

Utoljára frissítve: 1/27/2026, 10:29:09 AM

Skin részletek

LEÍRÁS

<span style='color:#ffd700;'>Ez egy Perfect World Shanghai 2024 CS2 Major Bajnokság emléktárgy.</span><br/><br/> Ez a matrica bármely általad birtokolt fegyverre felragasztható, és meg lehet kaparni, hogy viseltesebbnek tűnjön. Ugyanazt a matricát többször is megkaparhatod, amíg teljesen el nem távolítódik a fegyverről.<br><br>Ezt a matricát Sebastian Constantin Malos hivatásos játékos írta alá, aki a GamerLegion tagjaként játszott a Perfect World Shanghai 2024 CS2 Major Bajnokságon.

TÖRTÉNET

The Sticker | volt | Shanghai 2024 was first introduced to CS2 1 year ago, on November 27th, 2024. It was released as part of the Shanghai 2024 Contenders Autograph Capsule, alongside the "Shanghai 2024 Stickers" update.

EREDET

A(z) Sticker | Shanghai 2024 a(z) Shanghai 2024 Esélyesek Aláíráskapszula láda kinyitásával szerezhető meg. A skin a(z) gyűjteménynek is része.

NÉPSZERŰSÉG

45% népszerűségével a(z) Sticker | Shanghai 2024 jelenleg rendkívül népszerű, ami a CS2 egyik legkeresettebb tárgyává teszi. Ez a népszerűségi mutató a napi eladási volumenen és a skin árán alapul.

RITKASÁG

A(z) Sticker | Shanghai 2024 egy a(z) N/A másik Titkos skin közül. A skin ritkasága Titkos, ami a(z) {skin} skint gyakori droppá teszi, mindössze N/A% becsült eséllyel.

ELÉRHETŐSÉG

$0.01 és $0.01 közötti árával a(z) Sticker | Shanghai 2024 egy meglehetősen megfizethető skin. Szerencsére jelenleg széles körben elérhető, ja a több különböző piacon is megvásárolható.

TOURNAMENT

This sticker has been released as part of the 2024 PW Shanghai CS2 Championship. It belongs to the GamerLegion team and is dedicated to the player volt (Sebastian Constantin Malos).

Market & Collectibility Insights

Market Snapshot

Sticker | Shanghai 2024 currently trades around $0.01 on Steam.

Origin & Context

Background for Sticker | Shanghai 2024: case: Shanghai 2024 Esélyesek Aláíráskapszula; community designer Valve; released on November 27, 2024.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Shanghai 2024 (High Grade): popularity 45.

Gyors tények & GYIK

What is the price of Sticker | Shanghai 2024?

Sticker | Shanghai 2024 is currently priced at $0.01 on the Steam Market.

Melyik láda tartalmazza a(z) Sticker | Shanghai 2024 tárgyat?

A(z) Sticker | Shanghai 2024 a(z) Shanghai 2024 Esélyesek Aláíráskapszula ládákban található meg.

Elérhető a StatTrak a(z) Sticker | Shanghai 2024 tárgyhoz?

Nem, a StatTrak™ nem érhető el ehhez a skinhez.

Milyen ritkaságú a(z) Sticker | Shanghai 2024?

A(z) Sticker | Shanghai 2024 egy High Grade ritkaságú skin.