KEZDŐLAP/OTHER/STICKER/FÜSTBE VESZVE (FÓLIÁS)
Füstbe Veszve (fóliás)

Sticker | Füstbe Veszve (fóliás)

Background for Sticker | Füstbe Veszve (fóliás): case: Ambush Sticker Capsule; community designer [the.Iceberg](https://csgoskins.gg/designers/76561198314316247); released on February 6, 2024. Collectibility notes for Füstbe Veszve (fóliás) (Exotic): popularity 75.

StandardN/A

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Tárgy osztály
Exotic

Összegzés

Kategória
Matrica
Film
This sticker has a so-called "Foil" film. Foil stickers have an extra texture layer which creates a metallic appearance. They are usually on the rarer side and can be expensive due to popularity.
Népszerűség
75%
Tervező
[the.Iceberg](https://csgoskins.gg/designers/76561198314316247)
Kiadva
February 6th, 2024
Tárgy osztályNormal
Exotic

Színek

Nincs elérhető szín adat

Technikai adatok

STATTRAK™Nem támogatott
EmléktárgyKikapcsolva

Profi játékosok

Nincs elérhető profi játékos adat

Füstbe Veszve (fóliás) Preview
Játékon belüli előnézet

Sticker | Füstbe Veszve (fóliás) Piaci ártörténet

No price history available

Skin részletek

LEÍRÁS

Ez a matrica bármely általad birtokolt fegyverre felragasztható, és meg lehet kaparni, hogy viseltesebbnek tűnjön. Ugyanazt a matricát többször is megkaparhatod, amíg teljesen el nem távolítódik a fegyverről.

TÖRTÉNET

The Sticker | Lost In Smoke (Foil) was first introduced to CS2 1 year ago, on February 6th, 2024. It was released as part of the Ambush Sticker Capsule, alongside the "The First Actual CS2 Skins" update. The item was created by the community designer "the.Iceberg".

EREDET

A(z) Sticker | Füstbe Veszve (fóliás) a(z) Rajtaütés Matricakapszula láda kinyitásával szerezhető meg. A skin a(z) gyűjteménynek is része.

NÉPSZERŰSÉG

75% népszerűségével a(z) Sticker | Füstbe Veszve (fóliás) jelenleg rendkívül népszerű, ami a CS2 egyik legkeresettebb tárgyává teszi. Ez a népszerűségi mutató a napi eladási volumenen és a skin árán alapul.

RITKASÁG

A(z) Sticker | Füstbe Veszve (fóliás) egy a(z) N/A másik Titkos skin közül. A skin ritkasága Titkos, ami a(z) {skin} skint nagyon ritka droppá teszi, mindössze 3.2% becsült eséllyel.

ELÉRHETŐSÉG

$0.00 és $0.00 közötti árával a(z) Sticker | Füstbe Veszve (fóliás) egy meglehetősen megfizethető skin. Szerencsére jelenleg széles körben elérhető, ja a több különböző piacon is megvásárolható.

Market & Collectibility Insights

Origin & Context

Background for Sticker | Füstbe Veszve (fóliás): case: Rajtaütés Matricakapszula; community designer [the.Iceberg](https://csgoskins.gg/designers/76561198314316247); released on February 6, 2024.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Füstbe Veszve (fóliás) (Exotic): popularity 75.

Gyors tények & GYIK

What is the price of Sticker | Füstbe Veszve (fóliás)?

Sticker | Füstbe Veszve (fóliás) is currently priced at $N/A on the Steam Market.

Melyik láda tartalmazza a(z) Sticker | Füstbe Veszve (fóliás) tárgyat?

A(z) Sticker | Füstbe Veszve (fóliás) a(z) Rajtaütés Matricakapszula ládákban található meg.

Elérhető a StatTrak a(z) Sticker | Füstbe Veszve (fóliás) tárgyhoz?

Nem, a StatTrak™ nem érhető el ehhez a skinhez.

Milyen ritkaságú a(z) Sticker | Füstbe Veszve (fóliás)?

A(z) Sticker | Füstbe Veszve (fóliás) egy Exotic ritkaságú skin.