KEZDŐLAP/OTHER/STICKER/KAWAII T-E (HOLOGRAMOS)
Kawaii T-E (hologramos)

Sticker | Kawaii T-E (hologramos)

Background for Sticker | Kawaii T-E (hologramos): community designer [Milong](https://csgoskins.gg/designers/76561198173695053); released on August 16, 2022. Collectibility notes for Kawaii T-E (hologramos) (Remarkable): popularity 90.

StandardN/A

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Tárgy osztály
Remarkable

Összegzés

Kategória
Matrica
Film
This sticker has a so-called "Holo" film. Holo stickers have an extra texture layer which creates a holographic effect. They are usually not that rare but can still be pricier due to popularity.
Népszerűség
90%
Tervező
[Milong](https://csgoskins.gg/designers/76561198173695053)
Kiadva
August 16th, 2022
Tárgy osztályNormal
Remarkable

Színek

Nincs elérhető szín adat

Eredet

Nem érhető el ládákban

Technikai adatok

STATTRAK™Nem támogatott
EmléktárgyKikapcsolva

Profi játékosok

Nincs elérhető profi játékos adat

Kawaii T-E (hologramos) Preview
Játékon belüli előnézet

Sticker | Kawaii T-E (hologramos) Piaci ártörténet

No price history available

Skin részletek

LEÍRÁS

Ez a matrica bármely általad birtokolt fegyverre felragasztható, és meg lehet kaparni, hogy viseltesebbnek tűnjön. Ugyanazt a matricát többször is megkaparhatod, amíg teljesen el nem távolítódik a fegyverről.

TÖRTÉNET

The Sticker | Kawaii CT (Holo) was first introduced to CS2 3 years ago, on August 16th, 2022. It was released as part of the 10 Year Birthday Sticker Capsule, alongside the "10 Year Birthday Stickers" update. The item was created by the community designer "Milong".

EREDET

Kawaii T-E (hologramos) was first released in a past case and is no longer in regular cases" class="text-orange-500 hover:underline underline-offset-4 decoration-orange-500/30">weapon cases; it can only be obtained via trading or the Steam Market.

NÉPSZERŰSÉG

90% népszerűségével a(z) Sticker | Kawaii T-E (hologramos) jelenleg rendkívül népszerű, ami a CS2 egyik legkeresettebb tárgyává teszi. Ez a népszerűségi mutató a napi eladási volumenen és a skin árán alapul.

RITKASÁG

A(z) Sticker | Kawaii T-E (hologramos) egy a(z) N/A másik Titkos skin közül. A skin ritkasága Titkos, ami a(z) {skin} skint ritka droppá teszi, mindössze N/A% becsült eséllyel.

ELÉRHETŐSÉG

$0.00 és $0.00 közötti árával a(z) Sticker | Kawaii T-E (hologramos) egy meglehetősen megfizethető skin. Szerencsére jelenleg széles körben elérhető, ja a több különböző piacon is megvásárolható.

Market & Collectibility Insights

Origin & Context

Background for Sticker | Kawaii T-E (hologramos): community designer [Milong](https://csgoskins.gg/designers/76561198173695053); released on August 16, 2022.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Kawaii T-E (hologramos) (Remarkable): popularity 90.

Gyors tények & GYIK

What is the price of Sticker | Kawaii T-E (hologramos)?

Sticker | Kawaii T-E (hologramos) is currently priced at $N/A on the Steam Market.

Melyik láda tartalmazza a(z) Sticker | Kawaii T-E (hologramos) tárgyat?

Kawaii T-E (hologramos) is not available in any standard weapon cases.

Elérhető a StatTrak a(z) Sticker | Kawaii T-E (hologramos) tárgyhoz?

Nem, a StatTrak™ nem érhető el ehhez a skinhez.

Milyen ritkaságú a(z) Sticker | Kawaii T-E (hologramos)?

A(z) Sticker | Kawaii T-E (hologramos) egy Remarkable ritkaságú skin.