Légi

SG 553 | Légi

SG 553 | Légi currently trades around $0.24 on Steam. Price moved -11.1% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $0.23 to $0.30. Background for SG 553 | Légi: case: Gamma Case; collection: The Gamma Collection; community designer SLIMEface; released on June 15, 2016. Collectibility notes for Légi (Mil-Spec): StatTrak™ available; finish style: Gunsmith; popularity 85%; skin family: aerial.

A Gamma Gyűjtemény

Factory New$ 0.76
Minimal Wear$ 0.36
Field-Tested$ 0.42
Well-Worn$ 0.30
Battle-Scarred$ 0.29
ST Factory New$ 0.81
ST Minimal Wear$ 0.43
ST Field-Tested$ 0.24
ST Well-Worn$ 0.47
ST Battle-Scarred$ 0.28

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Tárgy osztály
Katonai minőség

Összegzés

Kategória
Skin
Típus
Rifle
Fegyver
SG 553
Bevonat
Légi
Bevonat stílusa
Gunsmith
Bevonat katalógus
598
Mintázat variációk
No
Modell verzió
CS:GO
Népszerűség
85%
Tervező
SLIMEface
Kiadva
June 15, 2016
Update
"Gamma Exposure"
Tárgy osztályNormal
Katonai minőség

Színek

Nincs elérhető szín adat

Technikai adatok

STATTRAK™Támogatott
EmléktárgyKikapcsolva

Profi játékosok

Nincs elérhető profi játékos adat

Légi Preview
Product Image

SG 553 | Légi Piaci ártörténet

7N
30N
3H
ÖSSZES

Árstatisztika

Jelenlegi ár
$0.24
Piaci érték
$24
7 napos változás
-0.01 (-4.00%)
30 napos változás
-0.03 (-11.11%)

Ártartományok

7 napos minimum
$0.23
7 napos maximum
$0.27
30 napos minimum
$0.23
30 napos maximum
$0.3
52 hetes minimum
$0.23
52 hetes maximum
$0.75
Mindekkori minimum
$0.23
Mindekkori maximum
$0.75

Utoljára frissítve: 7/28/2026, 1:32:08 AM

Skin részletek

LEÍRÁS

A terrorista-exkluzív SG553 prémium távcsöves alternatíva az AK-47 helyett hatékony nagy távolságú harchoz. Ezüst és sárga festést, majd fehér szárnymatricát kapott.nn<i>Vívj ki légi fölényt.</i>

TÖRTÉNET

The SG 553 | Aerial was first introduced to CS2 9 years ago, on June 15th, 2016. It was released as part of the Gamma Case, alongside the "Gamma Exposure" update. The skin was created by the community designer "SLIMEface".

EREDET

A(z) SG 553 | Légi a(z) Gamma Láda láda kinyitásával szerezhető meg. A skin a(z) A Gamma Gyűjtemény gyűjteménynek is része.

NÉPSZERŰSÉG

85% népszerűségével a(z) SG 553 | Légi jelenleg rendkívül népszerű, ami a CS2 egyik legkeresettebb tárgyává teszi. Ez a népszerűségi mutató a napi eladási volumenen és a skin árán alapul.

RITKASÁG

A(z) SG 553 | Légi egy a(z) 309 másik Mil-Spec Grade skin közül. A skin ritkasága Mil-Spec Grade, ami a(z) {skin} skint gyakori droppá teszi, mindössze N/A% becsült eséllyel.

ELÉRHETŐSÉG

$0.24 és $0.81 közötti árával a(z) SG 553 | Légi egy meglehetősen megfizethető skin. Szerencsére jelenleg széles körben elérhető, ja a több különböző piacon is megvásárolható.

VERZIÓK

A(z) SG 553 | Légi float értéke 0.00 és 1.00 között mozog, ami a skint minden kopottsági állapotban elérhetővé teszi. Minden állapothoz létezik StatTrak változat is a(z) {skin} skinből.

Market & Collectibility Insights

Market Snapshot

SG 553 | Légi currently trades around $0.24 on Steam. Price moved -11.1% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $0.23 to $0.30.

Origin & Context

Background for SG 553 | Légi: case: Gamma Láda; collection: A Gamma Gyűjtemény; community designer SLIMEface; released on June 15, 2016.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Légi (Mil-Spec): StatTrak™ available; finish style: Gunsmith; popularity 85%; skin family: aerial.

Gyors tények & GYIK

What is the price of SG 553 | Légi?

SG 553 | Légi is currently priced at $0.24 on the Steam Market.

Melyik láda tartalmazza a(z) SG 553 | Légi tárgyat?

A(z) SG 553 | Légi a(z) Gamma Láda ládákban található meg.

Elérhető a StatTrak a(z) SG 553 | Légi tárgyhoz?

Igen, a StatTrak™ technológia elérhető a(z) SG 553 | Légi tárgyhoz.

Milyen ritkaságú a(z) SG 553 | Légi?

A(z) SG 553 | Légi egy Katonai minőség ritkaságú skin.