Kardiális

SCAR-20 | Kardiális

SCAR-20 | Kardiális currently trades around $8.16 on Steam. Price moved +3.2% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $7.83 to $8.42. Background for SCAR-20 | Kardiális: case: Operation Vanguard Weapon Case; collection: The Vanguard Collection; community designer Nextgenz; released on November 11, 2014. Collectibility notes for Kardiális (Classified): StatTrak™ available; finish style: Custom Paint Job; popularity 85%; skin family: cardiac. Kardiális is built around Orange, Blue tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

A Vanguard Gyűjtemény

Factory New$ 31.82
Minimal Wear$ 11.05
Field-Tested$ 8.16
Well-Worn$ 7.54
Battle-Scarred$ 7.48
ST Factory New$ 55.71
ST Minimal Wear$ 30.29
ST Field-Tested$ 12.29
ST Well-Worn$ 11.80
ST Battle-Scarred$ 12.70

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Tárgy osztály
Bizalmas

Összegzés

Kategória
Skin
Típus
Rifle
Fegyver
SCAR-20
Bevonat
Kardiális
Bevonat stílusa
Custom Paint Job
Bevonat katalógus
391
Mintázat variációk
No
Modell verzió
CS:GO
Népszerűség
85%
Tervező
Nextgenz
Kiadva
November 11, 2014
Update
"Operation Vanguard"
Tárgy osztályNormal
Bizalmas

Technikai adatok

STATTRAK™Támogatott
EmléktárgyKikapcsolva

Profi játékosok

Nincs elérhető profi játékos adat

Kardiális Preview
Product Image

SCAR-20 | Kardiális Piaci ártörténet

7N
30N
3H
ÖSSZES

Árstatisztika

Jelenlegi ár
$8.16
24 órás változás
+0.03 (+0.37%)
Piaci érték
$816
7 napos változás
+0.24 (+3.03%)
30 napos változás
+0.25 (+3.16%)

Ártartományok

7 napos minimum
$7.9
7 napos maximum
$8.16
30 napos minimum
$7.83
30 napos maximum
$8.42
52 hetes minimum
$7.71
52 hetes maximum
$12.21
Mindekkori minimum
$7.71
Mindekkori maximum
$12.21

Utoljára frissítve: 7/28/2026, 1:31:17 AM

Skin részletek

LEÍRÁS

A SCAR-20 félautomata mesterlövész puska, mely nagy tűzgyorsaságot és erős távolsági sebzést kínál lassú mozgásért és magas árért cserébe. Előnyomtatott zsugorfóliával bevonva, modern kék-narancs színben.nn<i>Víí. Víí. Vííííííííííí.</i>

TÖRTÉNET

A(z) SCAR-20 | Kardiális skint 11 éve, Invalid Date-n vezették be a CS2-be. A(z) Operation Vanguard Fegyverláda részeként jelent meg a(z) "N/A" frissítéssel együtt. A skint a közösségi tervező, "N/A" készítette.

EREDET

A(z) SCAR-20 | Kardiális a(z) Operation Vanguard Fegyverláda láda kinyitásával szerezhető meg. A skin a(z) A Vanguard Gyűjtemény gyűjteménynek is része.

NÉPSZERŰSÉG

85% népszerűségével a(z) SCAR-20 | Kardiális jelenleg rendkívül népszerű, ami a CS2 egyik legkeresettebb tárgyává teszi. Ez a népszerűségi mutató a napi eladási volumenen és a skin árán alapul.

RITKASÁG

A(z) SCAR-20 | Kardiális egy a(z) 148 másik Bizalmas skin közül. A skin ritkasága Bizalmas, ami a(z) {skin} skint nagyon ritka droppá teszi, mindössze 3.2% becsült eséllyel.

ELÉRHETŐSÉG

$7.48 és $55.71 közötti árával a(z) SCAR-20 | Kardiális egy meglehetősen megfizethető skin. Szerencsére jelenleg széles körben elérhető, ja a több különböző piacon is megvásárolható.

VERZIÓK

A(z) SCAR-20 | Kardiális float értéke 0.00 és 1.00 között mozog, ami a skint minden kopottsági állapotban elérhetővé teszi. Minden állapothoz létezik StatTrak változat is a(z) {skin} skinből.

Market & Collectibility Insights

Market Snapshot

SCAR-20 | Kardiális currently trades around $8.16 on Steam. Price moved +3.2% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $7.83 to $8.42.

Origin & Context

Background for SCAR-20 | Kardiális: case: Operation Vanguard Fegyverláda; collection: A Vanguard Gyűjtemény; community designer Nextgenz; released on November 11, 2014.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Kardiális (Classified): StatTrak™ available; finish style: Custom Paint Job; popularity 85%; skin family: cardiac.

Color & Loadout Synergy

Kardiális is built around Orange, Blue tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Gyors tények & GYIK

What is the price of SCAR-20 | Kardiális?

SCAR-20 | Kardiális is currently priced at $8.16 on the Steam Market.

Melyik láda tartalmazza a(z) SCAR-20 | Kardiális tárgyat?

A(z) SCAR-20 | Kardiális a(z) Operation Vanguard Fegyverláda ládákban található meg.

Elérhető a StatTrak a(z) SCAR-20 | Kardiális tárgyhoz?

Igen, a StatTrak™ technológia elérhető a(z) SCAR-20 | Kardiális tárgyhoz.

Milyen ritkaságú a(z) SCAR-20 | Kardiális?

A(z) SCAR-20 | Kardiális egy Bizalmas ritkaságú skin.