KEZDŐLAP/OTHER/PATCHES/METALOS GLOBÁLIS ELIT ★
Metalos Globális Elit ★

Patch | Metalos Globális Elit ★

Patch | Metalos Globális Elit ★ currently trades around $12.62 on Steam. Price moved -4.8% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $12.27 to $13.86. Background for Patch | Metalos Globális Elit ★: case: Metal Skill Group Patch Collection; community designer Valve; released on December 3, 2020. Collectibility notes for Metalos Globális Elit ★ (Exotic): popularity 40.

Standard$ 12.62

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Tárgy osztály
Exotic

Összegzés

Kategória
Felvarró
Népszerűség
40%
Tervező
Valve
Kiadva
December 3rd, 2020
Tárgy osztályNormal
Exotic

Színek

Nincs elérhető szín adat

Technikai adatok

STATTRAK™Nem támogatott
EmléktárgyKikapcsolva

Profi játékosok

Nincs elérhető profi játékos adat

Metalos Globális Elit ★ Preview
Játékon belüli előnézet

Patches | Metalos Globális Elit ★ Piaci ártörténet

7N
30N
3H
ÖSSZES

Árstatisztika

Jelenlegi ár
$12.62
24 órás változás
-0.29 (-2.25%)
Piaci érték
$1,262
7 napos változás
-0.68 (-5.11%)
30 napos változás
-0.63 (-4.75%)

Ártartományok

7 napos minimum
$12.27
7 napos maximum
$13.04
30 napos minimum
$12.27
30 napos maximum
$13.86
52 hetes minimum
$12.27
52 hetes maximum
$22.13
Mindekkori minimum
$12.27
Mindekkori maximum
$22.13

Utoljára frissítve: 7/30/2026, 1:35:04 AM

Skin részletek

LEÍRÁS

Ez a felvarró bármely általad birtokolt ügynökön elhelyezhető. Elhelyezés után eltávolítható, de nem újra felhasználható.<br><br><i>Gratulálunk, megérkeztél. Most kezdődik az igazi kihívás.</i>

TÖRTÉNET

A(z) Patch | Metalos Globális Elit ★ skint 5 éve, Invalid Date-n vezették be a CS2-be. A(z) Metal Skill Group Patch Collection részeként jelent meg a(z) "N/A" frissítéssel együtt. A skint a közösségi tervező, "N/A" készítette.

EREDET

A(z) Patch | Metalos Globális Elit ★ a(z) Metal Skill Group Patch Collection láda kinyitásával szerezhető meg. A skin a(z) gyűjteménynek is része.

NÉPSZERŰSÉG

40% népszerűségével a(z) Patch | Metalos Globális Elit ★ jelenleg rendkívül népszerű, ami a CS2 egyik legkeresettebb tárgyává teszi. Ez a népszerűségi mutató a napi eladási volumenen és a skin árán alapul.

RITKASÁG

A(z) Patch | Metalos Globális Elit ★ egy a(z) 112 másik Titkos skin közül. A skin ritkasága Titkos, ami a(z) {skin} skint nagyon ritka droppá teszi, mindössze 3.2% becsült eséllyel.

ELÉRHETŐSÉG

$12.62 és $12.62 közötti árával a(z) Patch | Metalos Globális Elit ★ egy meglehetősen megfizethető skin. Szerencsére jelenleg széles körben elérhető, ja a több különböző piacon is megvásárolható.

Market & Collectibility Insights

Market Snapshot

Patch | Metalos Globális Elit ★ currently trades around $12.62 on Steam. Price moved -4.8% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $12.27 to $13.86.

Origin & Context

Background for Patch | Metalos Globális Elit ★: case: Metal Skill Group Patch Collection; community designer Valve; released on December 3, 2020.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Metalos Globális Elit ★ (Exotic): popularity 40.

Gyors tények & GYIK

What is the price of Patch | Metalos Globális Elit ★?

Patch | Metalos Globális Elit ★ is currently priced at $12.62 on the Steam Market.

Melyik láda tartalmazza a(z) Patch | Metalos Globális Elit ★ tárgyat?

A(z) Patch | Metalos Globális Elit ★ a(z) Metal Skill Group Patch Collection ládákban található meg.

Elérhető a StatTrak a(z) Patch | Metalos Globális Elit ★ tárgyhoz?

Nem, a StatTrak™ nem érhető el ehhez a skinhez.

Milyen ritkaságú a(z) Patch | Metalos Globális Elit ★?

A(z) Patch | Metalos Globális Elit ★ egy Exotic ritkaságú skin.