Smaragd

Dupla Beretta | Smaragd

Dupla Beretta | Smaragd currently trades around $90.04 on Steam. Price moved +17.7% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $90.04 to $92.30. Background for Dupla Beretta | Smaragd: collection: The Canals Collection; community designer Valve; released on November 18, 2019. Collectibility notes for Smaragd (Mil-Spec): finish style: Anodized; popularity 85%; skin family: emerald. Smaragd is built around Green tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

A Canals Gyűjtemény

Factory New$ 35.48
Minimal Wear$ 90.04
Field-TestedN/A
Well-WornN/A
Battle-ScarredN/A

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Tárgy osztály
Katonai minőség

Összegzés

Kategória
Skin
Típus
Pistol
Fegyver
Dupla Beretta
Bevonat
Smaragd
Bevonat stílusa
Anodized
Bevonat katalógus
453
Mintázat variációk
No
Modell verzió
CS2
Népszerűség
85%
Tervező
Valve
Kiadva
November 18, 2019
Update
"Operation Shattered Web"
Tárgy osztályNormal
Katonai minőség

Színek

Technikai adatok

STATTRAK™Nem támogatott
EmléktárgyKikapcsolva

Profi játékosok

Nincs elérhető profi játékos adat

Smaragd Preview
Product Image

Dual Berettas | Smaragd Piaci ártörténet

7N
30N
3H
ÖSSZES

Árstatisztika

Jelenlegi ár
$90.04
24 órás változás
-2.26 (-2.45%)
Piaci érték
$9,004
7 napos változás
+13.55 (+17.71%)
30 napos változás
+13.55 (+17.71%)

Ártartományok

7 napos minimum
$90.04
7 napos maximum
$92.3
30 napos minimum
$90.04
30 napos maximum
$92.3
52 hetes minimum
$57.15
52 hetes maximum
$137.01
Mindekkori minimum
$57.15
Mindekkori maximum
$137.01

Utoljára frissítve: 7/31/2026, 1:34:19 AM

Skin részletek

LEÍRÁS

Két nagy táras Berettával egyszerre lőve csökken a pontosság és nő az újratöltési idő. A jó hír viszont, hogy egyszerre két nagy táras Berettával fogsz lőni. Króm alapréteget, és áttetsző smaragd eloxált hatású fedőfestést kapott.nn<i>„Ez az amivé a nagy Sebastien Hennequet lealacsonyodott? Egy zsémbes tanárrá? Mi történt veled...” - A Tanító és A Képromboló, 2. rész</i>

TÖRTÉNET

A(z) Dupla Beretta | Smaragd skint 6 éve, Invalid Date-n vezették be a CS2-be. A(z) N/A részeként jelent meg a(z) "N/A" frissítéssel együtt. A skint a közösségi tervező, "N/A" készítette.

EREDET

A(z) Dupla Beretta | Smaragd a(z) láda kinyitásával szerezhető meg. A skin a(z) A Canals Gyűjtemény gyűjteménynek is része.

NÉPSZERŰSÉG

85% népszerűségével a(z) Dupla Beretta | Smaragd jelenleg rendkívül népszerű, ami a CS2 egyik legkeresettebb tárgyává teszi. Ez a népszerűségi mutató a napi eladási volumenen és a skin árán alapul.

RITKASÁG

A(z) Dupla Beretta | Smaragd egy a(z) 420 másik Mil-Spec Grade skin közül. A skin ritkasága Mil-Spec Grade, ami a(z) {skin} skint gyakori droppá teszi, mindössze N/A% becsült eséllyel.

ELÉRHETŐSÉG

$35.48 és $90.04 közötti árával a(z) Dupla Beretta | Smaragd egy meglehetősen megfizethető skin. Szerencsére jelenleg széles körben elérhető, ja a több különböző piacon is megvásárolható.

VERZIÓK

A(z) Dupla Beretta | Smaragd float értéke 0.00 és 1.00 között mozog, ami a skint minden kopottsági állapotban elérhetővé teszi. Minden állapothoz létezik StatTrak változat is a(z) {skin} skinből.

Market & Collectibility Insights

Market Snapshot

Dupla Beretta | Smaragd currently trades around $90.04 on Steam. Price moved +17.7% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $90.04 to $92.30.

Origin & Context

Background for Dupla Beretta | Smaragd: collection: A Canals Gyűjtemény; community designer Valve; released on November 18, 2019.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Smaragd (Mil-Spec): finish style: Anodized; popularity 85%; skin family: emerald.

Color & Loadout Synergy

Smaragd is built around Green tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Gyors tények & GYIK

What is the price of Dupla Beretta | Smaragd?

Dupla Beretta | Smaragd is currently priced at $90.04 on the Steam Market.

Melyik láda tartalmazza a(z) Dupla Beretta | Smaragd tárgyat?

A(z) Dupla Beretta | Smaragd a(z) A Canals Gyűjtemény gyűjtemény része.

Elérhető a StatTrak a(z) Dupla Beretta | Smaragd tárgyhoz?

Nem, a StatTrak™ nem érhető el ehhez a skinhez.

Milyen ritkaságú a(z) Dupla Beretta | Smaragd?

A(z) Dupla Beretta | Smaragd egy Katonai minőség ritkaságú skin.