KEZDŐLAP/OTHER/CHARMS/KICSI VIHOGÓ
Kicsi Vihogó

Charms | Kicsi Vihogó

Charms | Kicsi Vihogó currently trades around $0.21 on Steam. Price moved -19.2% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $0.17 to $0.26. Background for Charms | Kicsi Vihogó: community designer [stallout](https://csgoskins.gg/designers/76561199530205525); released on October 1, 2025. Collectibility notes for Kicsi Vihogó (High Grade): popularity 85.

Standard$ 0.21

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Tárgy osztály
High Grade

Összegzés

Kategória
Függők
Népszerűség
85%
Tervező
[stallout](https://csgoskins.gg/designers/76561199530205525)
Kiadva
October 1st, 2025
Tárgy osztályNormal
High Grade

Színek

Nincs elérhető szín adat

Eredet

Nem érhető el ládákban

Technikai adatok

STATTRAK™Nem támogatott
EmléktárgyKikapcsolva

Profi játékosok

Nincs elérhető profi játékos adat

Kicsi Vihogó Preview
Játékon belüli előnézet

Charms | Kicsi Vihogó Piaci ártörténet

7N
30N
3H
ÖSSZES

Árstatisztika

Jelenlegi ár
$0.21
24 órás változás
+0.01 (+5.00%)
Piaci érték
$21
7 napos változás
+0.02 (+10.53%)
30 napos változás
-0.05 (-19.23%)

Ártartományok

7 napos minimum
$0.19
7 napos maximum
$0.26
30 napos minimum
$0.17
30 napos maximum
$0.26
52 hetes minimum
$0.16
52 hetes maximum
$0.89
Mindekkori minimum
$0.16
Mindekkori maximum
$0.89

Utoljára frissítve: 7/27/2026, 1:37:19 AM

Skin részletek

LEÍRÁS

Ez a talizmán bármely általad birtokolt fegyverre felrögzíthető. Az egyes felrögzített talizmánok Talizmánlevevő használatával vehetők le. A levett talizmánok visszakerülnek a felszerelésedbe.

TÖRTÉNET

The Charm | Lil' Cackle was first introduced to CS2 3 months ago, on October 1st, 2025. It was released as part of the "Armory Charms & Stickers" update. The item was created by the community designer "stallout".

EREDET

Kicsi Vihogó was first released in a past case and is no longer in regular cases" class="text-orange-500 hover:underline underline-offset-4 decoration-orange-500/30">weapon cases; it can only be obtained via trading or the Steam Market.

NÉPSZERŰSÉG

85% népszerűségével a(z) Charms | Kicsi Vihogó jelenleg rendkívül népszerű, ami a CS2 egyik legkeresettebb tárgyává teszi. Ez a népszerűségi mutató a napi eladási volumenen és a skin árán alapul.

RITKASÁG

A(z) Charms | Kicsi Vihogó egy a(z) 943 másik Titkos skin közül. A skin ritkasága Titkos, ami a(z) {skin} skint gyakori droppá teszi, mindössze N/A% becsült eséllyel.

ELÉRHETŐSÉG

$0.21 és $0.21 közötti árával a(z) Charms | Kicsi Vihogó egy meglehetősen megfizethető skin. Szerencsére jelenleg széles körben elérhető, ja a több különböző piacon is megvásárolható.

Market & Collectibility Insights

Market Snapshot

Charms | Kicsi Vihogó currently trades around $0.21 on Steam. Price moved -19.2% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $0.17 to $0.26.

Origin & Context

Background for Charms | Kicsi Vihogó: community designer [stallout](https://csgoskins.gg/designers/76561199530205525); released on October 1, 2025.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Kicsi Vihogó (High Grade): popularity 85.

Gyors tények & GYIK

What is the price of Charms | Kicsi Vihogó?

Charms | Kicsi Vihogó is currently priced at $0.21 on the Steam Market.

Melyik láda tartalmazza a(z) Charms | Kicsi Vihogó tárgyat?

Kicsi Vihogó is not available in any standard weapon cases.

Elérhető a StatTrak a(z) Charms | Kicsi Vihogó tárgyhoz?

Nem, a StatTrak™ nem érhető el ehhez a skinhez.

Milyen ritkaságú a(z) Charms | Kicsi Vihogó?

A(z) Charms | Kicsi Vihogó egy High Grade ritkaságú skin.