KOTI/PISTOLS/ZEUS X27/SWAMP DDPAT
Swamp Ddpat

Zeus x27 | Swamp Ddpat

Background for Zeus x27 | Swamp Ddpat: community designer Valve; released on March 31, 2025. Collectibility notes for Swamp Ddpat (Classified): finish style: Hydrographic; popularity 85%; skin family: swamp-ddpat. Swamp Ddpat is built around Green tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Factory NewN/A
Minimal WearN/A
Field-TestedN/A
Well-WornN/A
Battle-ScarredN/A

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Esineluokka
Luottamuksellinen

Yhteenveto

Kategoria
Skini
Tyyppi
Pistol
Ase
Zeus x27
Viimeistely
Swamp Ddpat
Viimeistelytyyli
Hydrographic
Viimeistelyluettelo
1297
Kuviovariaatiot
Yes
Malliversio
CS2
Suosio
85%
Suunnittelija
Valve
Julkaistu
March 31, 2025
Update
"Spring 2025 Skins"
EsineluokkaNormal
Luottamuksellinen

Värit

Alkuperä

Ei saatavilla laatikoissa

Tekniset tiedot

STATTRAK™Ei tuettu
TuliaisetPois käytöstä

Ammattilaispelaajat

Ei ammattilaispelaajatietoja saatavilla

Swamp Ddpat Preview
Product Image

Zeus x27 | Swamp Ddpat Markkinahintahistoria

7P
30P
3K
KAIKKI
No price data for this period

Skinin tiedot

KUVAUS

Perfect for close-range ambushes and enclosed area encounters, the rechargeable x27 Zeus is capable of incapacitating an enemy in a single hit. A green and sand-colored hydrographic digital camo pattern has been applied. _Look twice, then look again_

HISTORIA

The Zeus x27 | Swamp DDPAT was first introduced to CS2 9 months ago, on March 31st, 2025. It was released as part of the "Spring 2025 Skins" update.

ALKUPERÄ

Swamp Ddpat was first released in a past case and is no longer in regular cases" class="text-orange-500 hover:underline underline-offset-4 decoration-orange-500/30">weapon cases; it can only be obtained via trading or the Steam Market.

SUOSIO

Suosiolla 85% Zeus x27 | Swamp Ddpat on tällä hetkellä erittäin suosittu, mikä tekee siitä yhden CS2:n halutuimmista esineistä. Tämä suosiomittari perustuu päivittäiseen myyntimäärään ja skinin hintaan.

HARVINAISUUS

Zeus x27 | Swamp Ddpat on yksi 420 muusta Kuluttajataso-skinistä. Skinin harvinaisuus on Kuluttajataso, mikä tekee skinistä tavallinen pudotuksen, jonka arvioitu todennäköisyys on vain N/A%.

SAATAVUUS

Hintavälillä $0.00 - $0.00 Zeus x27 | Swamp Ddpat on melko edullinen skini. Onneksi se on tällä hetkellä laajasti saatavilla ja se voidaan ostaa useilta eri markkinoilta.

VERSIOT

Skinin Zeus x27 | Swamp Ddpat kulumisarvo vaihtelee välillä 0.00 - 1.00, mikä tarkoittaa, että skini on saatavilla kaikissa kulumisasteissa. Jokaiselle kulumisasteelle on olemassa myös StatTrak-versio skinistä {skin}.

Market & Collectibility Insights

Origin & Context

Background for Zeus x27 | Swamp Ddpat: community designer Valve; released on March 31, 2025.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Swamp Ddpat (Classified): finish style: Hydrographic; popularity 85%; skin family: swamp-ddpat.

Color & Loadout Synergy

Swamp Ddpat is built around Green tones. For loadout synergy, pair it with gloves or knives in matching or contrasting colors.

Faktat & UKK

What is the price of Zeus x27 | Swamp Ddpat?

Zeus x27 | Swamp Ddpat is currently priced at $N/A on the Steam Market.

Mistä laatikosta löytyy Zeus x27 | Swamp Ddpat?

Swamp Ddpat is not available in any standard weapon cases.

Onko StatTrak saatavilla skinille Zeus x27 | Swamp Ddpat?

Ei, StatTrak™ ei ole saatavilla tälle skinille.

Mikä on skinin Zeus x27 | Swamp Ddpat harvinaisuus?

Zeus x27 | Swamp Ddpat on harvinaisuudeltaan Luottamuksellinen.