DOMŮ/OTHER/STICKER/FLESH TEARERS
Flesh Tearers

Sticker | Flesh Tearers

Sticker | Flesh Tearers currently trades around $0.91 on Steam. Price moved +122.0% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $0.21 to $0.91. Background for Sticker | Flesh Tearers: case: Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule; community designer Valve; released on May 22, 2025. Collectibility notes for Flesh Tearers (High Grade): popularity 60.

Standard$ 0.91

Updated Daily via Skinsback API

Take.skin AppView on App Store
Třída předmětu
High Grade

Přehled

Kategorie
Nálepka
Film
This sticker has a so-called "Paper" film. Paper stickers are "normal" stickers without any special effect applied. They are usually not very rare and therefore on the cheaper side.
Popularita
60%
Designér
Valve
Vydáno
May 22nd, 2025
Třída předmětuNormal
High Grade

Barvy

Nejsou k dispozici žádná data o barvách

Technická data

STATTRAK™Nepodporováno
SouvenírZakázáno

Profesionální hráči

Nejsou k dispozici žádná data o profesionálních hráčích

Flesh Tearers Preview
Náhled ve hře

Sticker | Flesh Tearers Historie tržních cen

7D
30D
3M
VŠE

Statistiky cen

Aktuální cena
$0.91
Tržní kapitalizace
$91
Změna za 7 dní
+0.55 (+152.78%)
Změna za 30 dní
+0.50 (+121.95%)

Cenová rozpětí

7denní minimum
$0.36
7denní maximum
$0.91
30denní minimum
$0.21
30denní maximum
$0.91
52týdenní minimum
$0.16
52týdenní maximum
$0.91
Historické minimum
$0.16
Historické maximum
$0.91

Naposledy aktualizováno: 7/29/2026, 1:37:32 AM

Podrobnosti o skinu

POPIS

Tato samolepka může být nalepena na jakoukoli zbraň. Nalepenou samolepku můžeš postupně strhávat, přičemž každým strhnutím odlepíš kousek samolepky. Pokud ji strhneš celou, navždy ji ze zbraně odebereš a zničíš.

HISTORIE

The Sticker | Flesh Tearers was first introduced to CS2 7 months ago, on May 22nd, 2025. It was released as part of the Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule, alongside the "Austin 2025 Stickers" update.

PŮVOD

Sticker | Flesh Tearers lze získat otevřením kontejneru Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule. Skin je také součástí kolekce .

POPULARITA

S popularitou 60% je Sticker | Flesh Tearers v současné době extrémně populární, což z něj činí jeden z nejžádanějších předmětů v CS2. Toto měřítko popularity je založeno na denním objemu prodeje a ceně skinu.

RARITA

Sticker | Flesh Tearers je jedním z N/A dalších skinů typu Covert. Rarita skinu je Covert, což z něj činí běžné drop s odhadovanou šancí na drop pouze N/A%.

DOSTUPNOST

S cenovým rozpětím mezi $0.91 a $0.91 je Sticker | Flesh Tearers docela cenově dostupný skin. Naštěstí je v současné době široce dostupný a lze jej zakoupit na několika různých trzích.

Market & Collectibility Insights

Market Snapshot

Sticker | Flesh Tearers currently trades around $0.91 on Steam. Price moved +122.0% over 30 days. Over the last 30 days, market trades ranged from $0.21 to $0.91.

Origin & Context

Background for Sticker | Flesh Tearers: case: Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule; community designer Valve; released on May 22, 2025.

Collectibility & Finish

Collectibility notes for Flesh Tearers (High Grade): popularity 60.

Rychlá fakta & FAQ

What is the price of Sticker | Flesh Tearers?

Sticker | Flesh Tearers is currently priced at $0.91 on the Steam Market.

Která bedna obsahuje Sticker | Flesh Tearers?

Sticker | Flesh Tearers lze nalézt v Warhammer 40,000 Adeptus Astartes Sticker Capsule.

Je StatTrak k dispozici pro Sticker | Flesh Tearers?

Ne, StatTrak™ není pro tento skin k dispozici.

Jaká je rarita Sticker | Flesh Tearers?

Sticker | Flesh Tearers je skin s raritou High Grade.